poniedziałek, 28 maja 2018

Podziękowanie za temat o moim 90-leciu


Podziękowanie za temat o moim 90-leciu
Tak w życiu bywa, że wraz z czasem przemijania, mijają człowiekowi kolejne dziesiątki lat, a w moim wypadku jest to dziewiąta dziesiątka. Nie jest to powód, aby się tym chwalić, ale zmusza mnie okoliczność podziękowania za pięknie napisany o mnie temat, przez Pana Karola Placha z Krakowa, na jego stronie Polot https://www.polot.net/
Rozmawiałem z Panem Karolem tylko 2 godziny, ale on prawdopodobnie przeczytał wszystko co napisałem w swoich dwu wydanych książeczkach i to co umieściłem na swoim blogu. Zaskoczyła mnie trafność wyrażenia tego, czego sam nie potrafiłbym wyrazić o nurtujących mnie lotniczych sprawach. Pan Karol prowadzi bogatą stronę poświęconą lotnictwu i napisał ciekawą książkę pt. Polskie Wytwórnie Lotnicze. Natomiast ja spędziłem całość swego życia w lotnictwie i to właśnie nas łączy.
Może to nieskromne, ale pragnę pochwalić się co Pan Karol napisał o moim 90-leciu, a możemy to przeczytać klikając na link:
Serdeczne dzięki po stokroć Panie Karolu.
Teofil Lenartowicz
Wrocław, dnia 29 maja 2018

3 komentarze:

  1. Wujku drugiej dziewiątki i zera Tobie życzymy. Pisz i opowiadaj tak jak to robisz, a my bedzbędz czytać i słuchać jak zawsze z wielkim zaciekawieniem. Jeszcze raz więcej niż sto lat. Twoje wielkie miłośniczki Lenka i Maja

    OdpowiedzUsuń
  2. Przyjmij najserdeczniejsze me życzenia. Dużo szczęścia i radości, niechaj smutek i zmartwienie nigdy w sercu Twym nie gości.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jaszcze raz przesyłam same serdeczności podziękowania za wspaniałe opowieści. Życzę wielu jeszcze ciekawych tekstów, pogody ducha i dalszej aktywności.:)

    OdpowiedzUsuń