czwartek, 8 czerwca 2017

Podziękowanie

Serdecznie dziękuję za życzenia urodzinowe


            Ogromna ilość podziękowań ciśnie mi się na usta, za serdeczne 89 urodzinowe życzenia. Jednocześnie przepraszam, że podziękowań nie składam z osobna i robię to z opóźnieniem. Wynika to z pośpiechu w jakim wyruszyłem zaraz po urodzinach na rodzinny pogrzeb do Mielca, a wprost stamtąd do Częstochowy na komunię. Dopiero po powrocie jestem w stanie ogarnąć się i podziękować. Muszę przyznać, że tak wiele serdeczności i miłych słów nie otrzymałem już dawno, a życzenia przysyłają także ludzie nie znani osobiście, a jedynie z facebooka i innych korespondencji. Szczególne podziękowanie składam  szanownemu Andrzejkowi Szymczakowi z Warszawy za piękne nadesłane pocztą życzenia oraz moc zdjęć wymagające graficznego opracowania i w które włożył moc wysiłku i cennego czasu. 
Życzenia na 89 urodziny od Andrzeja Szymczaka


Odwrotna strona życzeń urodzinowych. Nie zasłużyłem na tak piękne życzenia, co nie zwalnia mnie od obowiązku od przedstawienia jakim wspaniałymi i pracowitymi ludźmi  są Andrzej z Danutą


            Podziękowania składam wszystkim darzącym mnie sympatią i serdecznością. Pozostaję z szacunkiem życząc wiele pomyślności i zdrowia.
Teofil Lenartowicz
Wrocław, dnia 9 czerwca 2017

1 komentarz:

  1. Podziwiam przepiękne życzenia i wspaniałą oprawę graficzną...cudności :) Z serdecznymi pozdrowieniami i życzeniami jeszcze wielu wspaniałych urodzin:)

    OdpowiedzUsuń